Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu:

- prawa jazdy kat. B   (od 18 lat),SKODA FABIA, Hyundaj i 20  2016r

- prawa jazdy kat.  A ( od 24 lat lub po okresie 2 lat od posiadania kat A2),SUZUKI GLADIUS 650  2013r, YAMAHA MT 07 2015r

-A2 (od 18 lat)SUZUKI GLADIUS 650, Yamaha mt 07

-A1(od 16 lat),HONDA CBF 125  2012 r

- Prawa jazdy  kat AM( od 14  lat) ROMET ZK 50  2014r

Każdy z w/w kursów mozna rozpocząć 3 miesiące wcześniej, lecz podchodząc do egzaminu państwowego można nie wcześniej niż 1 miesiąc przed osiągnięciem wymaganego przepisami wiekiem.

TEORIA-wykłady w dni powszednie oraz weekendy

 

Oferujemy  indywidualne podejście do kazdego z kursantów. To wy podejmujecie decyzje o godzinach i częstotliwości spotkań , istnieje możliwość dołączenia na każdym etapie szkolenia.

Chcąc zapisać się na kurs potrzeba:

  • posiadać dowód osobisty lub zgodę rodziców, jeżeli nieukończony jest 18 rok życia 
  • wpłacić całą sumę lub pierwszą ratę(500zł)
  • badanie lekarskie – można je wykonać u nas na miejscu, posiadamy własnego lekarza (koszt  badania w cenie kursu )

PRAKTYKA kat.B
     Szkolenie z zakresu kat. B prowadzą doświadczeni instuktorzy mający conajmniej 10 letnie doświadczenie w tym zawodzie. Jazdy prowadzone są na , SKODA FABIA oraz HYUNDAJ I20 !!!. Dla Państwa komfortu pojazdy wyposażone są w klimatyzację. Posiadamy  DUŻE grono zadowolonyc klientów którzy potrafią bezpiecznie i sprawnie kierować samochodem. Oczywiście egzamin zdali brezproblemowo.

PRAKTYKA kat. A ,A1 ,A2  ,AM

Uwaga  w Warszawie jedynym ośrodkiem egzaminacyjnym na kat AM,A1,A2,A  został WORD przy ul Odlewniczej. Szczegóły na stronie;http://word.waw.pl

Tak to własnie My jesteśmy praktykami a nie tylko teoretykami wymagajacymi wiecej niz sami potrafimy.

      Specjalizujemy się w szkoleniu motocyklistów, . To co nas wyrożnia spośród innych ośrodków to metody szkolenia.

PAMIĘTAJMY O ODPOWIEDNIM UBRANIU tj. spodnie z długimi nogawkami, kurtę zapinaną na suwak, rękawiczki, kominiarka. My jako Szkoła Nauki Jazdy zapewniamy kaski ochronne i ochraniacze oraz łączność tak jak w WORDzie

 

PROGRAM SZKOLENIA:

a) plac ( obecnie dość ciężkie elementy  techniczne których wytrenowanie pozwoli bezstresowo przejść egzamin )

 Zaczynamy od wykonania czynnosci kontrolno obsługowych  a następnie mamy wprowadzić motocykl w stanowisko i wyprowadzić go do pozycji wyjsciowej.

1. Manewry przy małych prędkościach. Pewne i dynamiczne ruszenie z miejsca, ruszanie w pełnym skręcie, ciasne zawracanie bez podpierania nogami, zręcznościowa jazda powolna-bardzo potrzebna w korkach.

2. Przyspieszamy ( płynna zmiana biegów, hamowanie awaryjne na prostej i na zakręcie, nagłe omijanie przeszkody, bezpieczne pokonywanie zakrętów (przeciwskręt), symulacje niebezpiecznych scenariuszy mogących wystąpić na drodze i ich zapobieganie).

Oczywiście w trakcie szkolenia na placu manewrowym omawiane są na bieżąco wszystkie manewry zgodnie z kanonami obowiązującymi na egzaminie państwowym.

b) miasto

Porozumiewamy się przy pomocy zestawów zamontowanych w kaskach przez które rozmowa odbywa się na bieżąco tak jak przez telefon ,czyli możecie państwo bezproblemowo i natychmiast uzyskiwać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

1. Manewry i zadania na placu to już zabawa więc ruszamy na miasto. W ramach szkolenia na mieście poruszamy się na jednym motocyklu (plecak), na dwóch motocyklach, bądz motocykl plus samochód asystujący,  Skupiamy się na jeździe zgodnie z przepisami ruchu drogowego z perspektywy motocykla.

2. To ostatni etap szkolenia.czylli poznawanie terenu egzaminacyjnego  i pułapek tam czychających tj. Warszawa rejon WORD ul. Odlewnicza

DO ZOBACZENIA NA DRODZE!