KURSY VIP

Pierwszeństwo umawiania jazd oraz dostosowanie godzin do indywidualnych wymagań kursanta w stosunku do kursów podstawowych oraz zwykłych jazd doszkalających,jazdy przynajmniej 5x w tygodniu niezależnie od obłożenia kursantów.

Zasady odwoływania jazd !!!

Wszelkie zmiany związane z organizacją szkolenia załatwiamy osobiście lub telefonicznie TYLKO I WYŁĄCZNIE Z BIUREM ALE JAZDA tel 536-419-476 ( pon -czw 10.00 -18.00 ,pt 08.00-16.00 sob,niedz i święta biuro nieczynne). Na maile odpowiadamy w dni robocze w ciągu 24h (nie ma możliwości umawiania,zmiany czy odwoływania terminów jazd oraz wykładów drogą mailową). Wszelkie zmiany dotyczące umówionych terminów zajęć teoretycznych i praktycznych należy zgłaszać Telefonicznie lub Osobiście w biurze Ale Jazda najpóźniej w dniu poprzedzającym zajęcia do godz 14.00 (w dni robocze). Odwołanie zajęć weekendowych lub poniedziałkowych najpóźniej do pt godz 14.00.

Próba zmiany terminów zajęć w sposób inny niż wyżej opisany lub nieobecność na zajęciach  stanowi naruszenie regulaminu i skutkuje karą umowną w wysokości 50 zł/h

Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu:

– prawa jazdy kat. B (od 18 lat), Hyundai i 20, Honda Jazz AUTOMAT oraz Hyundai I20 AUTOMAT 

– prawa jazdy kat.  A (od 24 lat lub po okresie 2 lat od posiadania kat A2), SUZUKI GLADIUS 650  YAMAHA MT 07 

-A2 (od 18 lat) SUZUKI GLADIUS 650,Yamaha Mt 07

-A1 (od 16 lat) HONDA CBF 125, YAMAHA MT 125

-AM (od 14 lat) ROMET ZK 50,JUNAK 906

Każdy z w/w kursów można rozpocząć 3 miesiące wcześniej, lecz podchodząc do egzaminu państwowego można nie wcześniej niż 1 miesiąc przed osiągnięciem wymaganego przepisami wieku.

TEORIA-wykłady w dni powszednie oraz weekendy.

Dwie sale wykładowe :

Piaseczno Ul Albatrosów 16B lok 80

Piaseczno Energetyczna 9 lok 80

Oferujemy  indywidualne podejście do każdego z kursantów. Obywatele UKRAINY mają możliwość skorzystania z wykladow online oraz egzaminu wewnetrznego w ich ojczystym języku, istnieje możliwość dołączenia na każdym etapie szkolenia gdyż wyklady prowadzone są cyklicznie.

Chcąc zapisać się na kurs potrzeba:

  • posiadać dowód osobisty lub zgodę rodziców, jeżeli nieukończony jest 18 rok życia 
  • wpłacić całą sumę lub pierwszą ratę(1300zł kat A1,A2,A) lub (1700zł kat B)
  • badanie lekarskie – można je wykonać u nas na miejscu, posiadamy własnego lekarza (dodatkowy koszt )

PRAKTYKA kat.B
     Szkolenie z zakresu kat. B prowadzą doświadczeni instruktorzy mający co najmniej 10 letnie doświadczenie w tym zawodzie. Jazdy prowadzone są na , HYUNDAI I20 (pojazd egzaminacyjny) oraz ze skrzynia automatyczną Honda Jazz i Hyundai i20!. Dla Państwa komfortu pojazdy wyposażone są w klimatyzację. Posiadamy  DUŻE grono zadowolonych klientów którzy potrafią bezpiecznie i sprawnie kierować samochodem. Oczywiście egzamin zdali bezproblemowo.

PRAKTYKA kat. A ,A1 ,A2  ,AM

Tak to właśnie My jesteśmy praktykami a nie tylko teoretykami wymagającymi więcej niż sami potrafimy.

      Specjalizujemy się w szkoleniu motocyklistów, . To co nas wyróżnia spośród innych ośrodków to metody szkolenia.

PAMIĘTAJMY O ODPOWIEDNIM UBRANIU tj. spodnie z długimi nogawkami, kurtę zapinaną na suwak, rękawiczki, kominiarka,kask. My jako Szkoła Nauki Jazdy udostępniamy kaski ochronne lecz na egzaminie będziecie Państwo musieli mieć swój.

PROGRAM SZKOLENIA:

a) plac ( obecnie dość ciężkie elementy  techniczne których wytrenowanie pozwoli bezstresowo przejść egzamin )

 Zaczynamy od wykonania czynności kontrolno obsługowych  a następnie mamy wprowadzić motocykl w stanowisko i wyprowadzić go do pozycji wyjściowej.

1. Manewry przy małych prędkościach. Pewne i dynamiczne ruszenie z miejsca, ruszanie w pełnym skręcie, ciasne zawracanie bez podpierania nogami, zręcznościowa jazda powolna-bardzo potrzebna w korkach.

2. Przyspieszamy ( płynna zmiana biegów, hamowanie awaryjne na prostej i na zakręcie, nagłe omijanie przeszkody, bezpieczne pokonywanie zakrętów (przeciwskręt), symulacje niebezpiecznych scenariuszy mogących wystąpić na drodze i ich zapobieganie).

Oczywiście w trakcie szkolenia na placu manewrowym omawiane są na bieżąco wszystkie manewry zgodnie z kanonami obowiązującymi na egzaminie państwowym.(slalom wolny,ósemka,slalom przy 30km/h, omijanie przeszkody przy 50km/h,hamowanie awaryjne,hamowanie precyzyjne,i ruszanie na wzniesieniu)

b) miasto

Porozumiewamy się przy pomocy zestawów zamontowanych w kaskach przez które rozmowa odbywa się na bieżąco tak jak przez telefon ,czyli możecie państwo bezproblemowo i natychmiast uzyskiwać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

1. Manewry i zadania na placu to już zabawa więc ruszamy na miasto. W ramach szkolenia na mieście poruszamy się na jednym motocyklu (plecak), na dwóch motocyklach, bądź motocykl plus samochód asystujący,  Skupiamy się na jeździe zgodnie z przepisami ruchu drogowego z perspektywy motocykla.

2. To ostatni etap szkolenia.czyli poznawanie terenu egzaminacyjnego  i pułapek tam czyhających tj. Wwa rejon WORD ul. Odlewnicza

DO ZOBACZENIA NA DRODZE!